Лого

 

Чому  SHER Cosmetics?
Унікальне поєднання інноваційних нанотехнологій і пептидів - реальна альтернатива ін'єкціям та пластичній хірургії.

Переваги використання пептидної нанокосметики серії SHERCosmetics:

 • Серія SHER Cosmetics, створена на основі передових наукових розробок і нанотехнологій, являє собою високо якісну продукцію і відноситься до косметології нового покоління - космецевтики.
 • Комплексний підхід до вирішення будь-якої естетичної проблеми шляхом відновлення. Процедури із застосуванням препаратів SHER Cosmetics спрямовані на ревіталізацію і являють собою багатоступеневу схему впливу, що враховує всі хімічні і фізичні фактори впливу на шкіру.
 • Виробник серії SHER Cosmetics World Wide Nutriceutical (WWN) зарекомендував себе як лідер передових рецептур та інноваційних продуктів в області лікарських засобів, біологічно активних домішок, косметичної продукції для медицини, естетичної та апаратної косметології, продукції ветеринарного призначення.
 • Виробництво препаратів SHER Cosmetics повністю відповідає вимогам і стандартам GMP. Методи контролю якості продукції офіційно представлені в Європейській фармакопеї (ЕР), Британській фармакопеї (ВР), Британському травнику (ВНС), Британському фармацевтичному кодексі (ВРС) та в фармакопеї США.
 • Сировина для продукції SHER Cosmetics використовується тільки високої якості, яка закуповується у світових лідерів Європи та Японії.
 • Препарати SHER Cosmetics - це натуральні природні композиції, які не містять хімічних консервантів, ПАР, алкоголю та інших агресивних агентів, тому виключений ризик розвитку алергічних реакцій та подразнень. Вміст активних речовин у рецептурах оптимальний з точки зору ефективності та безпеки.
 • Кожен продукт серії SHER Cosmetics, завдяки передовим науковим досягненням, являє собою ретельно підібраний унікальний склад компонентів, лідируюче місце серед яких займають пептидні комплекси. Крім пептидів кожен препарат SHER Cosmetics має багатий склад активних компонентів, таких як: похідні живих клітин дріжджів, гіалуронова кислота різної молекулярної маси, біологічно активні речовини морської природи (колаген, планктон, спіруліна, морські водорості), гель алое вера, вітаміни (комплекс віт . А, Е, С), АНА-кислоти, рослинні олії (мигдалю, авокадо, зародків пшениці, моркви, примули вечірньої, жожоба, абрикосової), рослинні екстракти (гінкго білоби, огірків, квітів бузини, ромашки, хмелю, женьшеню), супероксиддисмутази, протеїни соєвого молока та ін. Це дозволило створити високоефективні препарати у вирішенні проблем шкіри.
 • Основу систем SHER Cosmetics складає не вода, а гель Алое вера (водна фаза присутня всередині наночастинок). Це дозволило виключити з прописів агресивні хімічні консерванти і створити ніжні, гіпоалергенні відновлюючи терапевтичні препарати.
 • Інноваційні наукові розробки дозволили компанії створити серію SHER Cosmetics на основі ламеллярних емульсій, які подібні з будовою епідермісу, тому є дерматологічними - повністю всмоктуються, не залишаючи на шкірі блиску і неприємного відчуття, а також створюють оптимальні умови для «роботи» активних речовин.
 • В препаратах SHER Cosmetics вирішена проблема адресної доставки діючих речовин в глибокі шари шкіри до клітин-мішеней. Використовуючи сучасні транспортні системи - ліпосоми, наносоми і нанокомплекси в шкірі створюється «депо» цінних речовин, які повільно і адресно вивільняються в потрібний час, в потрібній кількості і в потрібному місці, що в декілька раз підвищує ефективність проведених процедур.
 • Включення в рецептуру SHER Cosmetics гіалуронових і лецитинових сфер-філерів, які при попаданні на шкіру розбухають в 3000-3500 разів, забезпечує миттєве розгладжування зморшок і пролонговане зволоження.
 • Серія SHER Cosmetics призначена як для мануальних технік, так і для трансепідермального введення при апаратних методиках. Препарати є контактними для ультрафонофорезу, іонофорезу і т.п. В арсеналі процедур на базі продуктів SHER Cosmetics є, як експрес-ліфтингові процедури, процедури типу «SOS», так і терапевтичні курси омолодження і відновлення та радикальні трансепідермальні апаратні методики.
 • Система індивідуального підбору препаратів SHER Cosmetics дає можливість комбінувати активні інгредієнти, розробляючи персональні рецептури, що відповідають індивідуальним характеристикам шкіри Ваших клієнтів.
 • Враховуючи унікальність кожного препарату SHER Cosmetics і можливість міксувати їх між собою, а в окремих випадках змішувати з дистильованою водою, надається можливість індивідуально підходити до кожної проблеми, застосовуючи так звані «Акварельні» техніки.
 • Ефективність косметичних засобів SHER Cosmetics і їх здатність вирішувати найскладніші естетичні проблеми по відновленню й омолодженню, підтверджені експериментальними науковими дослідженнями. Клінічні випробування  свідчать про збільшення  тривалості  життя  клітин  на  30-40%.
 • Пептидні засоби SHER Cosmetics надають пролонгований, накопичувальний ефект - результати  після  проведенного  курсу  процедур  наростають  протягом 2-12 тижнів і зберігаються 6-12месяцев.
 • Висока біоактивність і біодоступність комплексів SHER Cosmetics дозволяє досягти максимального ефекту при мінімальному дозуванні препаратів та меншій кількості процедур. Це значно зменшує витрати як фахівця, так і клієнта.


Наявний, візуальний і негайний результат оновлення та омолодження шкіри, з незаперечним пролонгованим фізіотерапевтичним оздоровленням досягається вже після першої процедури.

© 2022 Наука Красоты

Украина онлайн