Лого

 

Active revitalizing cream with Live Yeast, 60ml
Активний відновлюючий крем «живі клітини дріжджів», 60мл

Багатий склад високо ефективних компонентів, поміщених в новітні «транспортні наносистеми», має високу біодоступність і сумісність з клітинами шкіри, що забезпечує максимальний захист і відновлення пошкодженої і вікової шкіри. Збалансоване поєднання поліненасичених жирних кислот, передових ревіталізуючих клітинних культур, антиоксидантів і пептидів нового покоління, оберігає клітини від передчасної загибелі, запобігає розвитку патологічних процесів і деструктивних змін шкіри. АКТИВНИЙ ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КРЕМ «ЖИВІ КЛІТИНИ ДРІЖДЖІВ» покращує суб'єктивні відчуття чутливої, зрілої шкіри, знижує реакцію на подразники і алергени, допомагає адаптуватися до нових кліматичних умов і до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Зовнішній вигляд:
Ніжна кремова текстура з легким зеленуватим відтінком і приємним свіжим ароматом.

Дія:

 • Надає сильний антиоксидантний захист, служить «пасткою» для вільних радикалів, запускає власні антиоксидантні механізми шкіри.
 • Стимулює регенеративні та репаративні процеси, забезпечує швидке відновлення пошкодженої шкіри.
 • Бере участь у синтезі структурних елементів клітин, служить будівельним матеріалом для побудови клітинних систем.
 • Стимулює метаболізм, сприяє виведенню і нейтралізації токсинів і шлаків.
 • Регулює синтез колагену і еластину, попереджає склеюванню та створенню колагенових бляшок, сприяє утворенню молодих дермальних волокон.
 • Підвищує імунітет шкіри, має протизапальну дію.
 • Бере участь в синтезі шкірних ліпідів, забезпечує формування гідроліпідної мантії, відновлює бар'єрні функції шкіри.
 • Покращує адаптаційні властивості шкіри, підвищує резистентність до несприятливих впливів і стресів.
 • Забезпечує шкіру мікроелементами, ненасиченими полікислотами, вітамінами, амінокислотами та іншими корисними речовинами для здорового функціонування клітин.
 • Нормалізує водно-сольовий, ліпідний і вуглеводний обміни.
 • Забезпечує клітини киснем і енергією, нормалізує клітинне дихання і енергообмін.
 • Надає зволожуючу, живильну і заспокійливу дію.
 • Має пролонгований і накопичувальний ефект захисту та омолодження шкіри.Візуальний ефект:
Спостерігається швидке відновлення шкіри після агресивних омолоджуючих процедур, стресових реакцій і впливу негативних факторів навколишнього середовища. Зникає сухість, подразнення, лущення та почервоніння. Шкіра стає зволоженою і наповненою. Підвищується тургор, еластичність і міцність шкіри. Розправляються зморшки, вирівнюється текстура шкіри, поліпшується її тон і колір. Надає шкірі життєву силу, молоде сяйво, почуття захищеності та комфорту.

Високоефективний засіб з яскраво вираженою геропротекторною дією. Швидко відновлює і захищає пошкоджену шкіру, уповільнює процеси старіння, надає загальне омолодження.

Застосування: невелику кількість крему нанести на очищену шкіру обличчя легкими масажними рухами по масажних лініях до повного поглинання. У професійному догляді рекомендується як завершення процедури, в домашньому догляді рекомендовано використання два рази на день - вранці і ввечері.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алое вера гель, живі клітини дріжджів, токоферолу ацетат, натрію гіалуронат, супероксиддисмутаза, пальмітоіл олигопептид, пальмітоіл тетрапептид-7, олії: мигдалю, авокадо, зародків пшениці, фундука, моркви; екстракти: гінкго білоба, огірка, квітів бузини, ромашки, апельсинової цедри; алантоїн.

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн