Лого

 

Phyto-magneticmudmask, 60ml
Фіто-магнітна грязьова маска, 60мл
Магнітотерапія + Фітотерапія + Пелоідотерапія

Ця унікальна маска, створена на основі Фулерової землі, середземноморської грязі та різноманітного складу ефірних олій. Завдяки силі біомагнетізму, мінералізації тканин, аромо-тапелоїдотерапії маска швидко оживляє стресову і стомлену шкіру. Дія маски заснована на силі магнітного поля, яке м'яко розслабляє шкіру, відкриває іонні канали, покращує електричні характеристики клітинних мембран. За допомогою цілого комплексу термічних, біологічних, електромагнітних і біото нічних взаємодій, впливає на всі життєвоважливі функції шкіри: кровообіг, обмін речовин і дихання, запускає механізми самовідновлення і омолодження. Швидко пробуджує суху, стресову і стомлену шкіру, значно зменшує вікові зміни, миттєво заспокоює і дарує відчуття загального комфорту.

Зовнішній вигляд:
Масляниста грязьова текстура темного кольору з насиченим приємним ароматом ефірних олій, сприяє розслабленню і підвищенню психоемоційного налаштування клієнта на процедуру.

Дія:

 • Підвищує вироблення ендорфінів і мелатоніну, що сприяє загальному розслабленню і психоемоційному комфорту.
 • Служить джерелом вітамінів, мікроелементів, поліненасичених жирних кислот, амінокислот та інших поживних речовин, що забезпечує фізіологічне функціонування клітин і здоров'я шкірі.
 • Під впливом магнітного поля вирівнює електричний потенціал клітинних систем, приводить його у відповідність до коливань здорових і молодих клітин.
 • Стимулює ферментативні механізми, що відповідають за виведення токсинів і шлаків.
 • Підвищує стійкість клітин до гіпоксії та несприятливих впливів зовнішнього середовища.
 • Покращує обмін речовин, збільшує ефективність засвоєння шкірою поживних речовин і виведення продуктів метаболізму.
 • Стимулює синтез колагену, еластину і клікозаміногліканів, сприяє зміцненню та омолодженню дермального матриксу.
 • Бере участь у побудові гідро ліпідної мантії, зміцнює бар'єрні функції шкіри.
 • Служить будівельним матеріалом для синтезу структурних елементів клітини.
 • Стимулює крово - і лімфообіг.
 • Забезпечує клітини шкіри киснем і енергією, покращує енерго-та теплообмін, що особливо показано в зимовий період часу.
 • Має яскраво виражені антиоксидантні властивості, ефективно зменшує руйнівну дію вільних радикалів.
 • Нормалізує процеси проліферації та диференціації клітин, сприяє оновленню епідермісу.
 • Зволожує, живить шкіру, стимулює регенерацію та оновлення.


Візуальний ефект:
Моментально прибирає сухість, подразнення і лущення. Значно зменшуються вікові зміни шкіри, вирівнюються зморшки, підвищується тургор, еластичність і тонус, поліпшується текстура шкіри, згладжуються рубці і рельєф (зменшуються сліди постакневих ускладнень). Поліпшується колір і тон обличчя, формується стійкий ліфтинг. Шкіра стає гладкою, бархатистою і приємною на дотик, як у немовляти. Дарує приємні відчуття задоволення та насолоди.
Дію маски клієнт відчуває ще 8 годин після процедури.

Унікальне поєднання магнітотерапії, фітотерапії та пелоідотерапії для лікування та омолодження сухої, збезводненої, тьмяної та атопічної шкіри, для відновлення захисних її механізмів, ліквідації наслідків стресу. Ефективно покращує колір і рельєф шкіри, вирівнює зморшки, пом'якшує рубці.

Застосування: Нанести маску пензлем на чисту і суху шкіру обличчя, шиї, зону декольте, виключаючи область щитовидної залози, навколо очей і губ. На зону навколо очей нанести ЗВОЛОЖУЮЧИЙ КРЕМ НАВКОЛО ОЧЕЙ І ШИЇ або ГІАЛУРОНОВУ ПЕПТИДНУ СИРОВАТКУAnti-age. Видалити маску магнітом, загорнутим у серветку, опрацьовуючи по масажним лініям. Час експозиції разом з видаленням 10хвилин.
Не змивати, не потребує подальшого нанесення крему.
Не рекомендується застосовувати для запаленої, проблемної шкіри з акне і поєднувати з препаратами, що містять вітамін С та інші кислоти.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Середземноморська грязь, Фулерова земля, супер рафіноване залізо, олії: сафлорова, жожоба, фундука, ши, манго, розмарину, мигдалю, моркви, крушини, обліпихи; токоферолу ацетат, холекальциферол, масляний екстракт ламінарії і спіруліни, бентоніт, ефірні олії.

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн