Лого

 

Pure amino acid massage gel 480ml

Масажний гель з аміно-комплексом 480мл

Унікальне поєднання активних компонентів з вираженою проникаючою здатністю та високою біосумісністю зі шкірою. МАСАЖНИЙ ГЕЛЬ ЗАМІНО-КОМПЛЕКСОМ ідеально підходить для мануального масажу і в якості провідника в апаратних методиках. Насичує клітини шкіри ревіталізуючими агентами, які запускають механізми відновлення і омолоджування. Швидко і в повному обсязі поповнює втрачену вологу, зволожуючи і утримуючи воду у всіх шарах шкіри. Амінокислотний комплекс служить додатковим джерелом білкового живлення шкіри, будівельним матеріалом для синтезу шкірних пептидів і нових опорних волокон дерми. Зміцнює і наповнює шкіру, забезпечує формування чіткого овалу обличчя та стійкий ліфтинг-ефект. МАСАЖНИЙ ГЕЛЬ ЗАМІНО-КОМПЛЕКСОМ допомагає рукам косметолога-масажиста провести шикарний високо ефективний масаж і підвищує в кілька разів результативність від проведеної процедури.
Зовнішній вигляд:
Прозорий гель з ніжною шовковистою консистенцією і легким приємним ароматом, який позитивно впливає на психоемоційне налаштування клієнта на процедуру.

Дія:

  • Стимулює синтез глікозаміногліканів і структурних білків дерми, сприяє формуванню та зміцненню «каркаса шкіри».
  • Покращує регенерацію тканин і активно протистоїть деструктивним змінам шкіри.
  • Нормалізує клітинний метаболізм і створює оптимальні умови для нормального функціонування клітин.
  • Сприяє поглинанню та утримуванню вологи у всіх шарах шкіри, перешкоджає її випаровуванню не залежно від вологості повітря.
  • Забезпечує клітини шкіри живильними речовинами, служить джерелом для побудови структурних елементів шкіри.
  • Нормалізує роботу сальних залоз.
  • Стимулює крово-і лімфообіг.
  • Бере участь у формуванні гідроліпідної оболонки, підвищує бар'єрні функції шкіри.


Візуальнийефект:
Ліквідується лущення, подразнення, сліди втоми і набряки. Підвищується пружність і еластичність шкіри. Вирівнюються зморшки, підтягується і формується чіткий контур овалу обличчя, спостерігається стійкий ліфтинг-ефект. Поліпшується колір і текстура шкіри. Шкіра стає гладкою і шовковистою на дотик. Створюється враження наповненості та доглянутості. Ефект помітний вже після першої процедури, а після терапевтичного курсу - вдається повернути вік назад, обличчя виглядає на кілька років молодшим.

Багатофункціональний високогідруючий засіб ідеально підходить для мануальних і апаратних методик. Підвищує в кілька разів ефект від процедури.

Застосування: гель забезпечує гарне ковзання й тривалий розкішний масаж. Нанести 3-4 мл гелю і провести масаж обраної методикою (мануальний, апаратний). Періодичне зволоження рук дає додатковий час для масажу. Після закінчення процедури залишки гелю можна не змивати. Гель являє собою відмінну базу для розведення концентратів Shercosmetics.
Для глибокого живлення, зволоження і нормалізації гідроліпідної оболонки шкіри можна використовувати в якості маски (експозиція 10-15хвилин).

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алоэ вера гель, комплекс: глюкоза-фруктоза-сахароза-сечовина-декстрин-аланін-глутамінова кислота-гексил никотинат,  Д-пантенол, алантоін, гіалуронат натрію.

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн