Лого

 

PURE HYALURONIC+Peptides ANTI-AGE Serum, 30ml
Гіалуронова пептидна сироватка Анти-ейдж, 30мл

Пептидна сироватка з гіалуроновими сферами-філлерами нового покоління, відноситься до перспективного покоління дерматопротекторів для вікової шкіри. Враховуючи те, що сироватка містить гіалуронову кислоту різної молекулярної маси, мультіпептиди і морський колаген, поміщені в наносистеми, забезпечується зволоження і вивільнення ревіталізуючих агентів у всіх шарах шкіри. Сироватка миттєво заповнює всі зморшки і нерівності шкіри, створюючи комфорт і захист на тривалий час. ГІАЛУРОНОВА ПЕПТИДНА СИРОВАТКА АНТИ-ЕЙДЖ надає клітинам шкіри воду і поживні речовини, забезпечує здорове фізіологічне функціонування клітинних систем, є незамінним засобом для відновлення інволюційних змін шкіри і запобігання передчасного старіння.

Зовнішній вигляд:
Ніжна емульсія білого кольору з легким ароматом.

Дія:

  • Забезпечує багаторівневе зволоження шкіри, перешкоджає втраті води, підвищує вологоутримуючі властивості шкіри, сприяє підтримці нормального водного балансу в клітинах (незалежно від вологості повітря).
  • Відновлює гідроліпідну мантію шкіри, підвищує її бар'єрні функції.
  • Регулює синтез колагену і еластину, контролює його якість, що сприяє відновленню дермальногоматриксу, омолодженню його структурних волокон і поліпшенню характеристик шкіри.
  • Стимулює утворення глікозаміногліканів.
  • Активує регенерацію клітин шкіри, сприяє якнайшвидшому відновленню пошкодженої тканини.
  • Покращує метаболізм, сприяє виведенню шлаків і токсинів, підвищує життєдіяльність клітин.
  • Підвищує резистентність шкіри до впливу несприятливих факторів.
  • Зміцнює шкірний імунітет.
  • Надає захисну, противірусну, бактерицидну і ранозагоювальну дію.


Візуальний ефект:
Чудове швидке зволоження і наповненість шкіри. Зникає лущення та подразнення. Підвищується еластичність і тургор. Вирівнюються дрібні зморшки, зменшується глибина і довжина глибоких. Формується чіткий овал обличчя. Шкіра стає гладкою, свіжої та приємною на дотик.

За короткий час забезпечує ефективне, глибоке, багаторівневе зволоження шкіри, відновлює структуру термального матриксу, надає загальноомолоджуючу дію.

Застосування: 0,5 мл сироватки (одне натискання помпи) нанести на обличчя, шию, зону декольте. Рекомендовано застосування умісти з БІО-ЗВОЛОЖУЮЧИМ КРЕМОМ. Особливо ефективним є застосування сироватки для орбітальної зони, лоба та зони навколо губ.
Для підвищення ефективності та якнайшвидшого відновлення шкіри рекомендовано домашнє застосування - до двох разів на день. Не рекомендується застосовувати для проблемної шкіри з акне.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алое вера гель, розчинний морський колаген, гіалуронові сфери, пальмітоіл олігопептид, пальмітоіл тетрапептид-7, екстракт кукурудзи, екстракт плаценти (пшениці), натуральний зволожуючий фактор, токоферол, алантоїн, натрію гіалуронат.

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн