Лого

 

Pure refining anti stress concentrate, 30ml
Антистрес концентрат, 30мл

Потужний адаптоген, підвищує імунітет і резистентність клітин шкіри до несприятливих і стресових впливів. Ефективно усуває наслідки впливу негативних факторів навколишнього середовища (УФ, вітру, морозу і т.д.). Завдяки багатому складу високоефективних інгредієнтів благотворно впливає на всі процеси життєдіяльності кліток шкіри. Має широкий спектр дії по відновленню шкіри. АНТИСТРЕС КОНЦЕНТРАТ активно стимулює регенеративні та репаративні процеси, знімає запальні і алергічні реакції, підвищує загальну резистентність шкіри. Завдяки поєднанню новітніх технологій та комплексу інгредієнтів з високою активністю, концентрат здійснює максимальну терапевтичну дію. АНТИСТРЕС КОНЦЕНТРАТ адаптований до шкіри, легко сприймається нею, знімає м'язову і нервову напругу, покращує кровообіг, що сприяє підвищенню сприйнятливості шкіри до впливу. Діючі речовини проникають в глибокі шари шкіри і поступово вивільняються, забезпечуючи накопичувальний ефект, тобто кожна наступна процедура дає результат більше, ніж попередня.

Зовнішній вигляд:
Непрозора однорідна емульсія світло-бежевого кольору, з приємним легким ароматом, який добре сприймається клієнтом і налаштовує його на процедуру.

Дія:

  • Ефективно бореться зі стресовими проявами, підвищує стійкість і життєздатність клітин.
  • Стимулює процес оновлення клітин, відновлює пошкоджену шкіру.
  • Регулює кровообіг і обмінні процеси в шкірі, нормалізує водно-сольовий баланс, підвищує здатність клітин засвоювати корисні компоненти.
  • Покращує бар'єрну функцію шкіри, стимулює оновлення рогового шару шкіри.
  • Підвищує шкірний імунітет, бере участь у відновленні цитокінового балансу, послаблюючи запалення і покращуючи якість шкіри (діє, подібно «гормону молодості»).
  • Регулює синтез колагену і еластину, контролює його якість, що сприяє відновленню термального матриксу, омолодженню його структурних волокон і поліпшенню характеристик шкіри.
  • Зміцнює і підвищує міцність капілярів, бере участь в ангіогенезі (формуванні мікро капілярної системи).
  • Забезпечує шкіру незамінними амінокислотами, вітамінами і мікроелементами, що сприяє нормальному функціонуванню клітинних систем, є джерелом речовин для побудови структурних елементів клітин.
  • Здійснює заспокійливу, протизапальну, антисептичну і ранозагоювальну дію.
  • Прекрасно зволожує і живить шкіру, сповільнює процеси старіння.


Візуальний ефект:
Швидко і ефективно прибирає подразнення і почервоніння шкіри, заспокоює і тонізує. Шкіра стає еластичною, пружною і гладкою, поліпшується колір, зникають сліди втоми. Усуває сухість, лущення, гіперкератоз, вирівнює рельєф, розгладжує зморшки. Надає шкірі життєву силу й енергію, дарує приємне відчуття, яке зберігається довгий час.
Враховуючи унікальні властивості АНТИСТРЕС КОНЦЕНТРАТУ, він рекомендований до використання в якості базового в усіх відновлюючих процедурах.

Застосування: нанести на шкіру 0,5 мл концентрату (одне натискання помпи) по масажних лініях масажними рухами обраної техніки до повного всмоктування.
При приготуванні коктейлів поєднується з будь-яким концентратом SHER cosmetics, масажним гелем SHER cosmetics або дистильованою водою. Препарат є полярним (+) і контактним для апаратних методик. При нанесенні на орбітальну зону, суперчутливу реакційну шкіру або при проведенні першої процедури, рекомендовано концентрат розвести з дистильованою водою (50:50).
Концентрат може використовуватися як додатковий засіб збагачення кремів і сироваток SHER cosmetics. Додати в крем або сироватку безпосередньо перед нанесенням в окремій тарі.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: алое вера гель, глікозаміноглікани, морська вода, полісахариди дріжджів, пальмітоіл олигопептид, пальмітоіл тетрапептид-7, екстракти: женьшеню, фукусу, спіруліни, ламінарії, дріжджів, ромашки, календули, морських водоросте; ретинолу пальмітат, токоферол, сафлорова олія.

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн