Лого

 

Bio-active live cell сoncentrate, 30ml
Біо-активний концентрат, 30мл

Інноваційний концентрат геронтологічного напрямку подовжує життєву активність клітин і ефективно відновлює структуру шкіри. Активно стримуючи деструктивні зміни в дермі, концентрат протидіє постійному стресу та гравітаційному птозу. Поєднання пептидних комплексів, високо активних компонентів і нанотехнологій дозволяє впливати на всі причини, пов'язані з інволюційними змінами шкіри і роблять БІО-АКТИВНИЙ КОНЦЕНТРАТ багатофункціональним препаратом для збереження молодості і краси. Ламеллярна будова системи і те, що діючі речовини поміщені в наноструктурні комплекси, дозволяє безперешкодно подолати трансепідермальний бар'єр і впливати на глибокі шари шкіри, що є реальною альтернативою мезотерапії. БІО-АКТИВНИЙ КОНЦЕНТРАТ забезпечує швидке відновлення і омолодження шкіри, тому рекомендований до застосування в якості базового концентрату в будь-якому професійному догляді anti-age.

Зовнішній вигляд:
Непрозора однорідна емульсія світлого кольору, з приємним легким ароматом, який поліпшує психоемоційне сприйняття клієнта і підвищує ефективність процедури.

Дія:

 • Є дерматопротектором, має протизапальну, гіпоалергенну і регенеративну дію.
 • Активізує захисні функції клітин шкіри і допомагає протидіяти агресії навколишнього середовища.
 • Стимулює життєдіяльність клітин, покращує процеси засвоєння клітинами поживних речовин та кисню, особливо пошкодженими клітинами.
 • Володіє потужними антиоксидантними властивостями, які підвищуються при відновленні пошкодженої шкіри.
 • Стимулює синтез колагену і глікозаміногліканівдерми, що призводить до збільшення пружності шкіри і сприяє зменшенню глибоких зморшок.
 • Підвищує шкірний імунітет, бере участь у відновленні цитокінового балансу, послаблюючи запалення і покращуючи якість шкіри (діє, подібно «гормону молодості»).
 • Стимулює синтез церамідів, відновлює ліпідну структуру рогового шару.
 • Надає естрогеноподібну дію (містить фітоестрогени), яка проявляється і особливо ефективна в боротьбі з гормональним старінням.
 • Нормалізує ліпідний, білковий і водно-сольовий обміни в клітинах.
 • Зміцнює стінки кров’яних судин, гальмує меланогенез. Ефективно бореться з пігментними плямами і запобігає їх появі.
 • Служить джерелом поживних речовин, бере участь у побудові структурних елементів клітин.
 • Глибоко зволожує шкіру, пов'язує і утримує воду у всіх її шарах.
 • Надає лімфодренажну дію.
 • Перешкоджає передчасному старінню шкіри.
 • Має накопичувальний ефект, отже, з кожною наступною процедурою підвищується результативність.


Візуальний ефект:
Швидко прибирає лущення, подразнення і почервоніння шкіри. Ефективно бореться з віковими змінами. Вирівнює зморшки, прибираючи їх глибину і довжину. Покращує рельєф і текстуру шкіри, підвищує її щільність і розтяжність. Сприяє вирівнюванню кольору та освітленню пігментних плям. Спостерігається формування стійкого ліфтингового ефекту. Робить шкіру свіжою, шовковистою і приємною на дотик, повертаючи їй молодість і красу.

Призначений для догляду за віковою шкірою в боротьбі з інволюційними змінами.

Застосування: нанести на шкіру 0,5 мл концентрату (одне натискання помпи) по масажних лініях  масажними рухами обраної техніки до повного всмоктування.
При приготуванні коктейлів поєднується з будь-яким концентратом SHER cosmetics, масажним гелем SHER cosmetics або дистильованою водою. Препарат є полярним (+) і контактним для апаратних методик. При нанесенні на орбітальну зону, чутливу шкіру або при проведенні першої процедури, рекомендовано концентрат розвести з дистильованою водою (50:50).
Концентрат може використовуватися як додатковий засіб збагачення кремів і сироваток SHER cosmetics. Додати в крем або сироватку безпосередньо перед нанесенням в окремій тарі.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алое вера гель, екстракт кукурудзи, суміш протеогліканів, гідролізат шовку, екстракт женьшеню, пальмітоіл олигопептид, пальмітоіл тетрапептид-7, екстракт планктону, пектин, біофлавоноїди, натуральні ефірні олії.
© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн