Лого

 

Pure multi-vitamin silk serum, 30ml
Мультивітамінна шовкова сироватка, 30мл

Завдяки багатому складу вітамінів, мікроелементів, ефірних олій і кремнійорганічних сполук, поміщених в мікронізовані транспортні системи, сироватка глибоко проникає в шари шкіри і забезпечує адресну, пролонговану дію. МУЛЬТІВІТАМІННА ШОВКОВА СИРОВАТКА є потужним ревіталізуючим засобом, що володіє комплексним впливом на шкіру, запускає механізми самовідновлення і омолодження. Активні компоненти сироватки ефективно захищають і усувають наслідки негативного впливу несприятливих факторів зовнішнього та внутрішнього середовища, підвищують адаптаційні властивості шкіри, стимулюють процеси відновлення клітин і тканин. Сироватка бореться з інволюційними змінами шкіри, запобігає передчасному старінню, дає можливість швидко удосконалити рельєф і тон шкіри, усуває стресові прояви, допомагає повернути шкірі життєве сяйво та молодість.

Зовнішній вигляд:
Легка, шовковиста, гелеподібна емульсія з ніжним приємним ароматом.

Дія:

 • Є потужним антиоксидантом, служить «пасткою» для вільних радикалів, усуває наслідки перекисного окислення, запускає власні анти радикальні системи шкіри.
 • Покращує шкірний імунітет, підвищує резистентність шкіри до стресового впливу.
 • Глибоко живить і зволожує шкіру, не порушуючи «дихання» і теплообмін, що особливо важливо в зимовий період часу.
 • Бере участь в синтезі ліпідів шкіри, сприяє відновленню гідроліпідної оболонки, відновлює бар'єрні функції.
 • Пригнічує вироблення шкірних пігментів, перешкоджає утворенню вікової пігментації.
 • Стимулює вироблення дермальних волокон і глікозаміногліканів, зміцнює «каркас» шкіри.
 • Покращує мікроциркуляцію, зміцнює стінки судин.
 • Стимулює клітинний метаболізм, підвищує засвоюваність клітинами поживних речовин, сприяє виведенню і нейтралізації шлаків і токсинів.
 • Бере участь у відновленні базальної мембрани, сприяє оновленню епідермісу.
 • Підвищує життєву активність клітинних систем, подовжує життєвий цикл здорових клітин.
 • Стимулює регенеративні та репаративні функції шкіри, сприяє швидкому відновленню пошкоджених тканин.
 • Надає аромотерапевтичну, заспокійливу і розслаблюючу дію при гіпертонусі мімічних м'язів.
 • Володіє детоксикаційною, протинабряковою та зміцнюючою дією.
 • Нормалізує життєвий цикл клітинних систем, відновлює функції шкіри, перешкоджає передчасному старінню, сприяє загальному омолодженню.


Візуальний ефект:
Неймовірно приємне і комфортне відчуття при використанні. Шкіра миттєво набуває рівного кольору, стає ніжною і шовковистою. Зникає лущення, подразнення та сухість. Підвищується еластичність, щільність і тургор шкіри. Поліпшується текстура і рельєф, вирівнюється тон і колір, освітлюються пігментні плями, стають менш помітними капілярні «зірочки». Випрямляються зморшки, зникає їх глибина і довжина. Шкіра стає гладкою, сяючою і приємною на дотик. Створює відчуття доглянутості, захищеності і комфорту на тривалий час.

МУЛЬТІВІТАМІННА СИРОВАТКА є високо ефективним омолоджуючим засобом. Швидко відновлює вікові зміни шкіри, ефективно усуває зморшки, пігментацію, купероз, лущення і роздратування, повертає шкірі здоров'я, молодість і красу.

Застосування: 0,5 мл сироватки (одне натискання помпи) рівномірно нанести на обличчя, шию, зону декольте легкими масажними рухами. Ідеальний засіб для розкішного завершення процедур, і в якості комфортної бази для створення рівного стійкого макіяжу.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: олії: примули вечірньої,  моркви, солодкого мигдалю; комплекс віт. С (магнію аскорбілфосфат - L-аскорбінова кислота - аскорбілпальмітат), токоферолу ацетат, ретинолу пальмітат, сквален, коктейль ефірних олій, органічні сполуки кремнію.


© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн