Лого

 

Професіонали обирають результат. Інноваційні нанотехнології та мультіпептиди для молодості та краси.

Революційні інновації, на яких базується дія препаратів  SHER cosmetics :

Холістичний підхід;
Пептидні комплекси;
Дерматологічна основа;
Наноструктурна будова систем.


Шкіра – є частиною складно збудованого організму людини. Тому до рішення будь-яких, навіть, здавалось, незначних порушень шкіри, необхідно підходити комплексно, враховуючи загальний стан організму та індивідуальні особливості клієнта. Продукти серії SHER cosmetics направлені на відновлення здоров’я та гармонії шляхом активізації внутрішніх резервів організму, і, відповідно, допомагають зберегти молодість та красу в любому віці.  

 • Введення пептидів до косметичних засобів здійснили прорив у боротьбі з віковими змінами шкіри. Тому розробники продуктів SHER cosmetics при розробці рецептури препаратів пріоритет віддали пептидним комплексам. Пептиди – це сполуки органічного походження, які складаються із залишків амінокислот, з’єднаних пептидним зв’язком. Пептиди на стільки малі, що проникають в глибокі шари шкіри, але їх структура досить складна, тому вони впливають на фізіологічні процеси шкіри. Пептиди не токсичні, мають високу ступень хімічної чистоти, в їх розробку вкладається багато інтелектуальних ресурсів ( тільки за останні 10 років за досягнення в дослідженні пептидних технологій отримано декілька Нобелівських премій). Саме це дозволило назвати пептиди найперспективнішими інгредієнтами сьогоднішнього та завтрашнього дня.

На сьогоднішній день виділено декілька видів пептидів, які приймають участь в процесі життєдіяльності клітин шкіри та ефективність присутності у косметичних засобах яких експериментально доведена:

 • Пептиди мають високу антиоксидантну активність, що сприяє уповільненню процесів старіння та загальному омолодженню клітин шкіри.
 • Пептиди – активатори підтримують на високому рівні активність  клітинних систем. Вони стимулюють базальні кератиноцити, що підвищує міцність дерматоепідермального з’єднання; стимулюють фібробласти матрикса, що підвищує утворення структурних елементів дерми (колагену, еластину та фібронектину).  Це сприяє швидкому відновленню пошкодженої шкіри, підвищенню її тургору та еластичності.
 • Як частина структурних елементів клітин, пептиди включаються в синтез нових клітинних структур і волокон, здатні відновлювати клітинну мембрану. Що підвищує регенерацію і репарацію шкіри.
 • Пептиди – ремодулятори необхідні для роботи ферментів, що беруть участь в процесах розпаду / синтезу компонентів міжклітинного матриксу дерми. Підвищуються бар'єрні властивості шкіри, купірується запалення, поліпшується «якість» ранозаживлення, відбувається поступова реструктуризація дермального матриксу в бік його більш молодого стану.
 • Пептиди - міорелаксанти блокують передачу нервового імпульсу збудження, викликають розслаблення м'язів обличчя, що перешкоджає формуванню мімічних зморшок і зменшує глибину наявних. Ефект подібний «ботоксу», але без побічної дії, звикання і ефекту відміни.
 • Поліпептидні комплекси мають високу гігроскопічність. При нанесенні на шкіру вони створюють вологу, не відчутну плівку, яка не порушує шкірний газообмін, а надає яскраво виражений ліфтинговий ефект.  
 • Комплекси пептидів здатні чинити сильну зволожуючу дію на шкіру. Причому, високомолекулярні пептиди діють за принципом «гідрокомпресса», зволожуючи поверхневі шари шкіри, а низькомолекулярні проникають в більш глибокі шари і надають тривалу зволожуючу дію. Це приводить до поліпшення зовнішніх характеристик шкіри.
 • Пептиди покращують мікроциркуляцію, зміцнюють судинну стінку. Що ефективно при боротьбі з набряками, темними колами під очима, тьмяним кольором шкіри, куперозом.
 • Пептиди - імуномодулятори підвищують шкірний імунітет, мають протизапальну дію. Сприяють підвищенню стійкості клітин шкіри до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища та мікробіологічної інвазії.
 • Пептиди - ексфоліанти відіграють величезну роль в очищенні і відновленні шкіри. Протеолітичні ферменти пептидної природи руйнують зв'язки між клітинами, що полегшує ексфоліацію рогових лусочок, полірує і вирівнює рельєф шкіри.
 • Пептиди беруть участь у створенні «транспортних систем». Враховуючи їх малий розмір і можливість створення різнополярних систем, комплекси з використанням пептидів підвищують проникність шкірних покривів і полегшують доставку діючих компонентів у більш глибокі шари шкіри.
 • Пептиди - потужні агенти ревіталізації, дія яких заснована на принципі подібності або органно-тканинному тропизмі. За розкриття механізму адресної доставки пептидів в клітці американський вчений Г.Блобель в 1999 році отримав Нобелівську премію з медицини і фізіології. Це дозволило створювати пептидні комплекси, що впливають на першопричині фактори старіння.


Косметичні препарати SHER Cosmetics у своєму складі мають комплекс, що складається з декількох пептидів, це дозволяє охоплювати кілька механізмів впливу і надавати всебічну відновлюючу дію на шкіру. Введення в рецептури додаткових активних компонентів, таких як похідні живих клітин дріжджів, гіалуронової кислоти різної молекулярної маси, біологічно активних речовин морської природи (колаген, планктон, спіруліна, морські водорості), вітамінів, ефірних олій, рослинних екстрактів та ін. дозволило створити високо ефективні препарати в боротьбі з віковими змінами шкіри. Науковий досвід, підтверджений експериментальними та клінічними випробуваннями, підтверджує унікальність складу кожного препарату і доводить ефективність присутності кожного інгредієнта. Кожний засіб серії SHER Cosmetics - це не повторний, унікально підібраний склад високо ефективних інгредієнтів, який здатен вирішити будь-яку косметологічну проблему і задовольнити бажання та потреби навіть самого вибагливого клієнта.

Препарати SHER Cosmetics створені на основі гелю Алое вера, а не води! Це дозволило вирішити проблему консервації продукції і створити дерматологічні, високо ефективні відновлюючи і безпечні прописи. Продукти SHER Cosmetics не містять агресивних хімічних агентів, які руйнують шкіру: алкоголь, барвники, консерванти, віддушки, ПАР, тому виключається ймовірність виникнення побічних реакцій і ускладнень і з'являється можливість працювати навіть з самої чутливої і реакційної шкірою.

Одним з найбільш важливих і важких завдань при створенні ефективних косметичних засобів є подолання дермального бар'єру і доставка діючих речовин в глибокі шари шкіри. Препарати марки SHER Cosmetics створені на основі ламеллярних емульсій. Це новий особливий тип емульсій, отриманий використовуючи останні наукові розробки та нові технології стабілізації.
Ламеллярні емульсії (пластинчаті емульсії) являють собою кристалічні бішари фосфоліпідів, між якими концентрується водна фаза. Ці системи є дерматологічними. Вони звільнені від ПАР, а містять фосфоліпіди (молекули, які складають основу мембрани клітин) з відновлюючими та захисними властивостями, швидко всмоктуються, створюючи оптимальні умови для «роботи» активних інгредієнтів, добре сприймаються шкірою та залишають відчуття комфорту після нанесення. Ламеллярні емульсії, навіть «пусті», тобто без БАР, завдяки своїй унікальній структурі захищають шкіру від зневоднення та відновлюють її епідермальний бар’єр. Вони активізують власні репродуктивні процеси шкіри. Корнеотерапевтична концепція ламеллярних емульсій підтверджена клінічними дослідженнями. Крім того ламеллярні емульсії відіграють роль транспортних систем, є контейнером для біологічно активних речовин, які доставляють їх в глибокі шари шкіри.                                                     
Крім  того, в космецевтичній серії SHER Cosmetics активні інгредієнти введені у вигляді наночастин – ліпосом, наносом та наносомних комплексів.

Ліпосоми (ліпідні везікули) – замкнуті частинки, стінки яких складаються з одного або декілька бішарів фосфоліпідів, а в середині знаходиться водна фаза або розчин. Наносома – мікросистема сферичної форми, створена неіоногенними активними речовинами, всередині якої знаходиться водна фаза. По розміру наносоми значно менші ліпосом, відповідно мають можливість глибше проникати в шкіру.


 
Ліпосоми та наносоми – транспортні системи, які дозволяють подолати дермальний бар’єр шкіри та доставити активні речовини (як водо- так і жиророзчинні) в глибокі шари шкіри.
Наносомні комплекси - останні наукові досягнення дозволили створити особливий вид транспортних систем для глибокої та адресної доставки діючий речовин. Нанокомплекси самі по собі є дерматологічними, адаптованими до шкіри структурами. При попаданні на шкіру вони з двомірних структур перетворюються в тримірні структуровані решітки, які благотворно впливають на шкіру. Відбувається потрійна взаємодія: перша - гідрофільні наночастинки мігрують у водну частину епідермісу, а гідрофобні - у ліпідну фазу, таким чином шкірні тканини вступають в тісний контакт з наночастинками і рухаються слідом за ними, в результаті відбувається процес фізичного розпрямлення зморшок і складок; друга - наночастинки подібно губці притягують і виводять зі шкіри омертвілі клітини і токсини, як з верхніх шарів шкіри, так і з більш глибоких; третя - відбувається поступова, адресна доставка діючих речовин у всі шари шкіри.
Ламеллярні емульсії, ліпосоми, наносоми, нонокомплекси - все це передові досягнення науки, які дозволили розробникам SHER Cosmetics створити дерматологічні прописи, а процедури на основі препаратів SHER Cosmetics віднести до космецевтичного напрямку.

Ефективність космецевтичної серії SHER Cosmetics і її здатність вирішувати найскладніші естетичні проблеми, підтверджені експериментальними науковими дослідженнями.
Вища якість продукції гарантує результат, який заслуговують ваші клієнти.

 

 

© 2022 Наука Красоты

Украина онлайн