Лого

 

Серія SHER Cosmetics створена на основі передових наукових розробок спільними зусиллями фахівців Ізраїлю та США і являє собою високоякісну продукцію на основі пептидних комплексів і нанотехнологій.

Виробник SHER Cosmetics - WorldWideNutriceutical (WWN-США) з 1964року зарекомендував себе як лідер передових рецептур та інноваційних продуктів в області лікарських засобів, біологічно активних домішок, косметичної продукції для медицини, естетичної та апаратної косметології, продукції ветеринарного призначення. Продукція WWN широко застосовується в провідних медичних центрах США і в 60 країнах світу.
Виробництво повністю відповідає вимогам і стандартам GMP. Методи контролю якості продукції офіційно представлені в Європейській фармакопеї (EP), Британській фармакопеї (ВР), Британському травнику (ВНС), Британському фармацевтичному кодексі (ВРС) та у фармакопеї Сполучених Штатів Америки.

Виробник WorldWideNutriceutical гарантує:

  • сертифіковане виробництво;
  • передові технології;
  • суперочіщену сировину від світових лідерів Європи та Японії;
  • тестування і аналіз продукції на всіх етапах виробництва;
  • використання натуральних наповнювачів;
  • 100% гарантія якості


Власна науково-дослідна лабораторія дозволяє проводити дослідження і тестування препаратів, що гарантує максимальну стабільність і ефективність. Наявність виробничої бази дозволяє мобільно реагувати на потреби ринку, а власна науково-дослідна лабораторія - створювати нові якісні, інноваційні формули.

WorldWideNutriceutical - гарантія високої якості і бездоганної ефективності.

© 2022 Наука Красоты

Украина онлайн