Лого

 
ОЧИЩЕННЯ І ТОНІЗАЦІЯ
Фіто-активний очищуючий гель
Унікальна очищаюча формула при змішуванні з водою перетворюється на ніжну, шовковисту емульсію, яка легко і приємно наноситься на шкіру. Поєднує в собі передові досягнення науки і натуральні активні компоненти, ефективність яких доводиться тисячолітнім досвідом застосування в косметології та медицині.
детальніше...
Фіто-активний тонік
Високоактивний універсальний засіб для очищення і тонізації шкіри. Поєднання активних компонентів і високих технологій дозволили створити багатофункціональний засіб, який використовується на підготовчому етапі у всіх професійних процедурах і дозволяє забезпечити повноцінний домашній догляд.
детальніше...

СТВОРЕННЯ СТРУКТУРОВАНОГО СЕРЕДОВИЩА І ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДРЕНАЖ

Бустер Проф
Революційний препарат, що володіє безпекою та суперактивністю, розроблений на основі передових досягнень біофізики, електрофізіології, фізики та геронтології.
детальніше...
ТРАНСЕПІДЕРМАЛЬНІ КОНЦЕНТРАТИ
Антистрес концентрат
Потужний адаптоген, підвищує імунітет і резистентність клітин шкіри до несприятливих і стресових впливів. Ефективно усуває наслідки впливу негативних факторів навколишнього середовища (УФ, вітру, морозу і т.д.).
детальніше...
Біо-активний концентрат
Інноваційний концентрат геронтологічного напрямку подовжує життєву активність клітин і ефективно відновлює структуру шкіри. Активно стримуючи деструктивні зміни в дермі, концентрат протидіє постійному стресу та гравітаційному птозу.
детальніше...
Концентрат ексфоліант на фруктових ферментах
Ферментативний протеолітичний концентрат, має високу проникаючу здатність і терапевтичну активність
детальніше...
Концентрат чистого вітаміну С
Наукові досягнення дозволили створити прогресивний високоефективний концентрат, діючі компоненти якого мають високу проникаючу активність і рівномірну, пролонговану дію.
детальніше...
Біо-ретинол концентрат
Концентрат з супер активною, стійкою до окислення і до дії світла стабільною формою вітамінів А, С, бета-глюканів і амінокислотами, поміщенними в ліпосомальні системи.
детальніше...
ДЕРМАТОПРОТЕКТОРНІ СИРОВАТКИ
Гіалуронова пептидна сироватка  Anti-age
Пептидна сироватка з гіалуроновими сферами-філлерами нового покоління, відноситься до перспективного покоління дерматопротекторів для вікової шкіри.
детальніше...
Суспензія ЧИСТОГО 24-каратного ЗОЛОТА
Останні досягнення науки і новітні технології дозволили створити унікальну суспензію, що містить чисте 24-каратне золото - символ краси і багатства, що забезпечує елітний догляд для вікової шкіри.
детальніше...
Мультивітамінна шовкова сироватка
Завдяки багатому складу вітамінів, мікроелементів, ефірних олій і кремнійорганічних сполук, поміщених в мікронізовані транспортні системи, сироватка глибоко проникає в шари шкіри і забезпечує адресну, пролонговану дію.
детальніше...
Сироватка на ліпосомах з АНА кислотами
Сироватка максимально адаптована до шкіри і є дерматопротектором. Мультифруктова сироватка нормалізує процес кератинізації і регенерації клітин епідермісу, активізує природні процеси відновлення, ефективно запобігає та усуває основні ознаки старіння шкіри і утворення зморшок.
детальніше...
Лікувальний підсушуючий концентрат
Препарат для місцевої локальної терапії акне. Має високу терапевтичну активність. Застосовується в прогресуючій стадії з метою експрес-купіювання запального процесу, підсушування і знищення патогенної мікрофлори в зоні висипу.
детальніше...
ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ІНВОЛЮЦІЙНИХ ЗМІН ШКІРИ
Фіто-магнітна грязьова маска
Ця унікальна маска, створена на основі Фулерової землі, середземноморської грязі та різноманітного складу ефірних олій. Завдяки силі біомагнетізму, мінералізації тканин, аромо-тапелоїдотерапії маска швидко оживляє стресову і стомлену шкіру.
детальніше...
Оліго-пептидна ліфтинг система
Це нове покоління засобів у боротьбі з інволюційними змінами шкіри і революційний підхід до експрес-скорочення зморшок будь-якого походження та підтяжки шкіри.
детальніше...
Киснева маска
Маска є потужним антиоксидантом і енерготоніком, швидко насичує клітини шкіри киснем, підвищує їх сприйнятливість до живильних речовин і енергії.
детальніше...
ТРИВАЛИЙ КОМФОРТ, ОНОВЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ
Біо-зволожуючий крем
Завдяки багатому складу високоефективних компонентів і наноструктурній будові системи, крем має декілька механізмів впливу на шкіру і забезпечує пролонговане зволоження і насичення ревіталізуючими компонентами всі шари шкіри.
детальніше...
Активний відновлюючий крем «живі клітини дріжджів»
Багатий склад високо ефективних компонентів, поміщених в новітні «транспортні наносистеми», має високу біодоступність і сумісність з клітинами шкіри, що забезпечує максимальний захист і відновлення пошкодженої і вікової шкіри.
детальніше...
Зволожуючий крем для шкіри навколо очей і шиї
Оживляючий крем для відновлюючої терапії ніжної, легко вразливої шкіри в області шиї, навколо очей і губ.
детальніше...
ЗАСІБ ДЛЯ МАСАЖУ
Масажний гель з аміно-комплексом
Унікальне поєднання активних компонентів з вираженою проникаючою здатністю та високою біосумісністю зі шкірою. МАСАЖНИЙ ГЕЛЬ ЗАМІНО-КОМПЛЕКСОМ ідеально підходить для мануального масажу і в якості провідника в апаратних методиках.
детальніше...

© 2022 Наука Красоты

Украина онлайн