Лого

 

Pure moisture emollient cream, 60ml
Біо-зволожуючий крем, 60мл

Завдяки багатому складу високоефективних компонентів і наноструктурній будові системи, крем має декілька механізмів впливу на шкіру і забезпечує пролонговане зволоження і насичення ревіталізуючими компонентами всі шари шкіри. БІО-ЗВОЛОЖУЮЧИЙ КРЕМ володіє яскраво вираженою корнеотерапевтичною активністю, швидко усуває трансдермальну втрату води, відновлює цілісність шкірних покривів, нормалізує функції клітин епідермісу. Крем забезпечує багаторівневе зволоження і повноцінний догляд, щоб зберегти здоров'я шкіри, повернути їй молодість і красу.

Зовнішній вигляд:
Ніжна кремова текстура з приємним свіжим ароматом.

Дія:

 • Є антиоксидантом, захищає клітини від перекисного окислення, зменшує негативний вплив несприятливих факторів (УФ, морозу, вітру, стресу).
 • Регулює кислотно-лужний баланс, покращує водний і жировий обмін в клітинах шкіри.
 • Активізує клітини - фібробласти, стимулює вироблення сполучної тканини (колагену, еластину, глікозаміногліканів), відновлює матрикс шкіри.
 • Надає біостимулюючу та імуномодулюючу дію.
 • Стимулює регенерацію і репарацію шкіри, сприяє швидкому відновленню пошкодженої тканини.
 • Бере участь у формуванні гідроліпідної мантії шкіри, перешкоджає трансдермальній втраті води.
 • Активно пов'язує і утримує воду у всіх шарах шкіри, надаючи глибокугідруючу дію, не залежно від температури і вологості навколишнього середовища.
 • Стимулює метаболізм і життєву активність клітин, нормалізує клітинну організацію, сприяє оновленню епідермісу.
 • Служить джерелом вітамінів, мікроелементів та поживних речовин, що забезпечує здорове функціонування клітин і подовжує їх життєвий цикл.
 • Покращує мікроциркуляцію, зміцнює судинну систему.
 • Надає загальнозміцнюючу, протизапальну, поживну і пом'якшувальну дію.


Візуальний ефект:
Швидко та ефективно усуває сухість, лущення та почервоніння. Шкіра стає зволоженою та насиченою. Підвищується еластичність, тургор і міцність. Вирівнюється рельєф і текстура шкіри, випрямляються зморшки. Зникає відчуття стягнутості та дискомфорту. Спостерігається швидке відновлення шкіри після пошкодження. Надає шкірі доглянутий і бархатистий вигляд, створює відчуття комфорту і захисту на тривалий час.

Є високоефективним гідруючим і омолоджуючим засобом, що дозволяє швидко і повноцінно відновити виснажені ресурси збезводненої шкіри і протистояти передчасному старінню.

Застосування: Невелику кількість крему рівномірно нанести на очищену шкіру обличчя легкими масажними рухами по масажних лініях до повного всмоктування. Ідеальний засіб для завершення процедур і в якості комфортної бази для створення рівного стійкого макіяжу.
Для отримання додаткових ефектів можна змішувати з сироватками або концентратами SHER cosmetics.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алое вера гель, натрію альгінат, натуральний зволожуючий фактор, сквален, олія солодкого мигдалю, токоферолу ацетат, натрію лактат, молочна кислота, сечовина, амінокислоти шовку, морський колаген, пальмітоіл олігопептид, пальмітоіл тетрапептид-7, екстракти хмелю, арніки, хвоща польового, протеїни соєвого молока, аромомасла.

 

 

© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн