Лого

 

Ексклюзивний дренаж і глибокеочищення
Booster Prof / БустерПроф, 25 саше

Післяоднієї процедури досягнутий результат помічається та відчувається до двох діб. Після курсу процедур ефект посилюється за рахунок оптимізації обмінних процесів і відновлення структури шкіри.

Революційний препарат, що володіє безпекою та суперактивністю, розроблений на основі передових досягнень біофізики, електрофізіології, фізики та геронтології. Унікальна гіперконтактна наноструктура діоксиду кремнію дозволяє збільшити площу взаємодії зі шкірою та підвищити результативність професійних процедур в кілька разів. Наночастки кремнезему на поверхні шкіри трансформуються з простих пластинчастих структур в складні тримірні решітчасті, і створюють мережеву матрицю, яка вступає в тісний контакт з клітинами шкіри. Шкіра «рухається» слідом за структурованими наночастинками, відбувається фізичне виправлення шкіри і вирівнювання зморшок. Наноструктурована матриця здійснює лімфо дренажну дію, сприяє формуванню овалу обличчя і стійкого лифтингу. Наноматеріал кремнезему –суперактивний біосорбент, який абсорбує як губка ороговілі клітини епідермісу і забруднюючі речовини та витягає як магніт шлаки і токсини з глибоких шарів шкіри. Враховуючи, що наночастинки кремнезему інертні, вони не вступають в хімічні взаємодії з клітинами шкіри і не втручаються у позаклітинні процеси, отже, не руйнують шкіру.
Завдяки структуризації епідермісу, підвищується його сприйнятливість до дії активних інгредієнтів БУСТЕР ПРОФ, додатково здійснює відновлювальну дію на шкіру. Суперактивність і унікальність препарату БУСТЕР ПРОФ забезпечується завдяки поєднанню наноструктурної будови системи і високої ефективності діючих речовин, що дозволяє врахувати потреби шкіри різних  типів і станів. Детальніше

саше по 25шт у коробці

Опис
Зовнішній вигляд:
Біла гелеподібна рідина, розфасована в окремі саше. Одне саше розраховане на одну процедуру, при нанесенні на зону декольте, шию та обличчя.

Дія:
• Забезпечує глибоке очищення і детоксикацію шкіри.
• Здійснює кераторегулюючу дію, тобто сприяє злущуванню і омолодженню епідермісу.
• Реструктуризує епідерміс.
• Збільшує проникність шкіри, забезпечує депорозподільнийефект.
• Відновлює мікроциркуляторні порушення, активізує клітинний метаболізм, запобігає появ і пігментних плям, освітлює вже наявні.
• Володіє потужними захисними, протизапальними і заспокійливими властивостями.
• Корегує роботу сальних залоз і вироблення шкірного себуму.
• Стимулює утворення структурних елементів дерми.
• Володіє антиоксидантними властивостями.
• Відновлює інволюційні зміни шкіри, запобігає старінню, сприяє збереженню молодості та краси.

Візуальний ефект:
• Лімфодренаж.
• Розправлення і фіксування зони зморшок.
• Моделювання овалу обличчя та форми губ.
• Усунення темних кіл, набряків і мішків під очима.
• Освітлення пігментних плям на 25% після однієї процедури.

Призначений для використання як самостійна процедура, «SOS - процедура»  та ідеальна підготовка шкіри для подальшого впливу, практично при всіх терапіях.Застосування: Препарат використовується для будь-якого типу і стану шкіри. Наноситься на всю шкіру обличчя, включаючи губи, нижні таверхні повіки.
Перед нанесенням необхідно активізувати препарат: не розкриваючи саше розім'яти вміст пакету 30-40 секунд. На очищену, добре зволожену шкіру шиї, зони декольте, обличчя нанести препарат тонким шаром (при необхідності під час нанесення додатково зволожити зону нанесення водою). Препарат наноситься на нижню повіку до самого війкового краю, на верхнюю повіку – захоплюючи брову, але не наноситься на рухоме віко. Експозиція 15-20 хвилин, потім ретельно змити водою, попередньо розмочивши аплікацію. Далі провести процедури, згідно з протоколом.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Діоксидкремнію, оксид цинку, порошок листя алое вера, ретинолупальмітат, токоферолу ацетат.


© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн