Лого

 

Bio-retinol сoncentrate, 30ml
Біо-ретинол концентрат, 30мл

Концентрат з супер активною, стійкою до окислення і до дії світла стабільною формою вітамінів А, С, бета-глюканів і амінокислотами, поміщенними в ліпосомальні системи. Має високу проникаючу здатність і надає відновлюючу дію на глибокі шари шкіри. Ретинолназивають «золотим стандартом» засобів у боротьбі з віковими змінами шкіри, без нього не обходиться жодна омолоджуюча процедура. Крім ретинолу концентрат містить цілий комплекс високоактивних діючих компонентів, тому БІО-РЕТИНОЛ КОНЦЕНТРАТ здійснює всебічну омолоджуючу дію і є ефективним засобом для ревіталізації та оновлення шкіри. Комплексне застосування БІО-РЕТИНОЛ КОНЦЕНТРАТУ допоможе швидко відновити інволюційні зміни шкіри, запобіжить передчасному старінню, повернее шкірі молодість і здоров'я.

Зовнішній вигляд:
Світла непрозора емульсія тілесного кольору з ніжним освіжаючим ароматом, який покращує сприйняття і настрій клієнта на процедуру.

Дія:

 • Має антиоксидантну дію, підтримує фізіологічну активність антиокислювальних систем шкіри.
 • Надає кераторегулюючу дію, стимулює ексфоліацію відмерлих клітин, сприяє якнайшвидшому відновленню рогового шару.
 • Стимулює поділ клітин, впливає на проліферацію та диференціювання клітин, відновлює базальний шар шкіри, сприяє оновленню епідермісу.
 • Прискорює обмінні процеси, активізує регенерацію клітин, що особливо актуально для немолодої шкіри.
 • Гальмує меланогенез, тонізує судини, зміцнюючи їх стінки, що дозволяє знизити ризик виникнення гіперпігментації, успішно бореться з купероз і судинними порушеннями.
 • Регулює роботу сальних залоз (при гіперфункції - знижує саловиділення).
 • Має антисептичну, протизапальну, знеболюючу і ранозагоювальну дію.
 • Відновлює популяцію клітин Лангерганса, що відповідають за імунні властивості шкіри, покращуючи здатність шкіри протистояти інфекціям.
 • Регулює рівновагу синтезу /розпаду колагену і еластину, сприяє оновленню і омолодженню дермальногоматриксу.
 • Стимулює синтез дермальних волокон і глікозаміногліканів.
 • Відновлює трансдермальну втрату води, підвищує вологоутримуючі властивості шкіри.
 • Забезпечує клітини шкіри поживними речовинами для нормального функціонування і побудови клітинних систем.
 • Зміцнює клітинні системи, підвищує адаптаційні властивості шкіри і стійкість до несприятливого впливу внутрішніх і зовнішніх факторів.


Візуальний ефект:
Пом'якшується суха, зневоднена шкіра, зникає подразнення і лущення. Розправляються зморшки і рельєф. Підвищується пружність, еластичність і тургор шкіри. Вирівнюється тон і колір обличчя, шкіра набуває здорового сяйва. Ефективно усуває сліди постакне, рубці, купероз і пігментацію, звужує пори. Відновлює втомлену і в'янучу шкіру, дарує їй життєву силу, молодість і красу.

Біологічно активний концентрат з успіхом справляється з багатьма шкірними проблемами (акне, нерівності, пігментація, зморшки), уповільнює процеси старіння, незамінний в будь-якій програмі - аntiage.

Застосування: нанести на шкіру 0,5 мл концентрату (одне натискання помпи) по масажних лініях масажними рухами обраної техніки до повного поглинання.
При приготуванні коктейлів поєднується з будь-яким концентратом SHER cosmetics, масажним гелем SHER cosmetics або дистильованою водою. Препарат є полярним (+) і контактним для апаратних методик. При нанесенні на орбітальну зону, чутливу шкіру або при проведенні першої процедури, рекомендовано концентрат розвести з дистильованою водою (50:50).
Концентрат може використовуватися як додатковий засіб збагачення кремів і сироваток SHER cosmetics. Додати в крем або сироватку безпосередньо перед нанесенням в окремій тарі.
Рекомендовано застосовувати з сонцезахисними засобами і поєднувати в домашньому догляді з АКТИВНИМ ВІДНОВЛЮЮЧИМ КРЕМОМ «ЖИВІ КЛІТИНИ ДРІЖДЖІВ».

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: Алое вера гель, ретинол-лецитин, аскорбіл пальмітат, віт.С - лецитин, полісахариди дріжджів, водний екстракт ромашки, календули, екстракт женьшеню, пальмітоіл олігопепдит, пальмітоіл тетрапептид-4, натрію гіалуронат, натуральний зволожуючий фактор, алантоїн, натуральні ефірні олії.


© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн