Лого

 

Oligo-peptide instant facial lifting system, 12ml/45ml
Оліго-пептидна ліфтингсистема, 12мл/45мл

Це нове покоління засобів у боротьбі з інволюційними змінами шкіри і революційний підхід до експрес-скорочення зморшок будь-якого походження та підтяжки шкіри. Нанокомплексна будова системи, мультіпептидний комплекс і сфери-філлери забезпечують миттєве вирівнювання зморшок і стійкий ліфтинг. Революційний підхід до класичного ліфтингу не тільки забезпечує миттєву підтяжку шкіри в оброблюваній зоні та ефектне розправлення зморшок, а також покращує структурну основу дерми. Система містить 12% інформаційних пептидів і збалансований склад активних компонентів, тому є потужним геропротектором і запускає механізми відновлення та омолодження шкіри. ОЛІГО-ПЕПТИДНА ЛІФТИНГ СИСТЕМА надає моментальний візуальний результат і пролонгований накопичувальний терапевтичний ефект зменшення зморшок будь-якого походження (мімічних, гравітаційних, структурних).

Система являє собою дві фази та забезпечує двоетапне проведення процедури:

Фаза № 1

Microtightening seaweed concentrate, 15 ml

Мікроструктурний водоростевий концентрат, 15мл

Враховуючи будову системи та наявність високоактивних діючих речовин (екстракту водоростей, протеїнів пшениці та альгінату), концентрат структурує поверхню шкіри, підвищуючи її контактність і проникність. Завдяки формуванню наноструктурної матриці відбувається розслаблення м’язів обличчя, вирівнювання рельєфу, формування ліфтинг-ефекту, шкіра стає максимально підготовленою до впливу Фази № 2.

Зовнішній вигляд:
Гелеподібна рідина зеленого кольору з легким, ледь помітним морським ароматом.

Дія:

 • Утворюючи еластичну, повітропроникну плівку на поверхні шкіри, відновлює її мікрорельєф, надаючи пом'якшувальну та розгладжувальну дію .
 • Сприяє відновленню водного балансу шкіри, зволожує всі шари шкіри.
 • Нейтралізує негативний вплив вільних радикалів.
 • Стимулює обмінні процеси в шкірі, підвищує здатність шкіри до регенерації клітин.
 • Стимулює утворення колагену і еластину, підвищує міцність і еластичність дермального шару.
 • Стимулює мікроциркуляцію, підвищує еластичність і міцність судинної системи.
 • Покращує крово-ілімфообіг, надає дренажну тапротинабрякову дію.
 • Надає комплексну антистресову та тонізуючу дію, активізує захисні властивості шкіри.
 • Нормалізує роботу сальних залоз, завдяки чому підходить для всіх типів шкіри: від жирної і проблемної до дуже сухої.
 • Реструктуризує епідерміс, сприяє глибшому проникненню діючих речовин Фази № 2.


Візуальний ефект:
На поверхні шкіри формується плівочка, яка заповнює і вирівнює всі нерівності шкіри і зморшки. Спостерігається ефект натягнення і формування стійкого ліфтингу. Шкіра стає гладкою і свіжою.

Фаза № 2

Moisture infusion peptide treatment cream, 45ml

Зволожуючий пептидний крем, 45мл


Завдяки висококонцентрованим комплексам олігопептидів, тетрапептидів, гексапептидів, капсульованих в гіалуроновісфери-філлери, крем насичує тканини-мішені ревіталізуючими агентами і за короткий термін ефективно покращує якість і кількість структурних компонентів термального матриксу. Зовнішні міорелаксанти послаблюють м'язову іннервацію і скорочення м'язів обличчя (це є безпечною альтернативою батоксу), розгладжують мімічні зморшки, не дозволяючи їм фіксуватися в проблемній зоні. Крем володіє потужною омолоджуючою дією, за короткий термін значно зменшує вікові зміни шкіри і перешкоджає передчасному старінню.

Зовнішній вигляд:
Ніжна кремова текстура з легким жовтуватим відтінком і приємним свіжим ароматом.

Дія:

 • Блокує передачу нервового імпульсу м'язовим волокнам, викликає розслаблення м’язів обличчя, що веде до виштовхування зморшки зсередини і вирівнювання шкіри.
 • Регулює синтез колагену і еластину, попереджає склеюванню та утворенню колагенових бляшок, сприяє утворенню молодих, розвинених дермальних волокон.
 • Підвищує шкірний імунітет, бере участь у відновленні цитокінового балансу, послаблюючи запалення і покращуючи якість шкіри (діє, подібно «гормону молодості»).
 • Збільшує вміст вологи в поверхневих і глибоких шарах шкіри, підвищує її вологоутримуючі властивості не залежно від вологості та температури навколишнього середовища.
 • Покращує адаптаційні властивості шкіри, сприяє швидкому відновленню пошкоджених тканин, підвищує стійкість клітин шкіри до несприятливого впливу.
 • Володіє антиоксидантними властивостями.
 • Регулює водний, ліпідний і вуглеводний баланси шкіри.
 • Бере участь в синтезі ліпідів шкіри, сприяє формуванню гідроліпідної мантії, підвищує бар'єрні функції шкіри.
 • Стимулює клітинне оновлення, покращує метаболізм, подовжує життя здоровим клітинам шкіри.
 • Забезпечує пролонгований, накопичувальний ефект - з кожною наступною процедурою підвищується результативність.
 • Глибоко зволожує, живить і пом'якшує шкіру, сприяє її відновленню й омолодженню.


Візуальний ефект:
Спостерігається моментальне вирівнювання зморшок, відновлення овалу обличчя і формування стійкого ліфтингу. Дрібні зморшки повністю вирівнюються, глибокі кратерні стають значно меншими. Збільшується щільність і пружність шкіри, підвищується тургор і еластичність. Вирівнюється текстура шкіри, відновлюється тон і колір. Шкіра стає гладкою і наповненою, набуває життєвої сили, енергії і здорового сяйва молодості та краси.

Унікальний засіб для вирівнювання зморшок, формування овалу обличчя і стійкого ліфтинг-ефекту. Система може використовуватися в експрес-процедурах, в тривалих омолоджувальних  терапіях і як «засіб на вихід», в якості чудової основи під макіяж. Накопичувальний ефект наростає протягом двох діб після процедури.

Застосування: Система розділена на дві активні фази, які наносяться послідовно. Нанести концентрат (Фаза 1) тонким шаром на суху шкіру, уникаючи зони росту волосся (вії, брови). Можливе зональне застосування - наносити тільки на область зморшок або область, яка потребує підтяжки. Експозиції 2-3 хвилини, до повного висихання. Потім нанести рівним шаром крем (Фаза №2).
МІКРОСТРУКТУРНИЙ ВОДОРОСТЕВИЙ КОНЦЕНТРАТ може використовуватися для додаткового збагачення кремів.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Фаза № 1
екстракт морських водоростей, альгінат натрію, протеїни пшениці, хлорофіл, комплекс сахаридів і амінокислот, натуральний зволожуючий фактор, натуральні ефірні олії.

Фаза № 2
ацетілгексапептид-3, пальмітоіл олігопептид, пальмітоіл тетрапептид-3, гіалуронава кислота, екстракт женьшеню, екстракт морських водоростей, натуральний зволожуючий фактор, сафлорова олія, екстракт ромашки,  ретиніт пальмітат, токоферол.


© 2020 Наука Красоты

Украина онлайн